Jakie możliwości daje odpływ prysznicowy?

łazienka3Jeśli zdecydujesz się na to, aby w Twojej łazience znajdował się odpływ prysznicowy, to znakomicie. Tym samym otwierasz sobie najróżniejsze możliwości wykończenia samej łazienki. Nie tylko dlatego, że zyskujesz przestrzeń, dzięki czemu możesz wstawić dodatkowe półki, albo zdecydować się na większy wieszak na ręczniki i szlafroki.

Ale również dlatego, że możesz zdecydować się na różne kształty drzwiczek prysznicowych. Zazwyczaj jest tak, że kupując brodzik musisz dopasować kształt drzwi do brodzika. Tymczasem odpływ prysznicowy nie ogranicza Cię w taki sposób. Chcesz drzwiczek kwadratowych? To nie przejmuj się i wybierz właśnie takie! Nawet jeśli kształt i rozmiar Twojej łazienki nie pozwalałby na zamontowanie brodzika w takim kształcie.

Odpływ prysznicowy pozwala również na dowolne wykończenie podłogi. Jeśli chcesz – możesz wykończyć podłoże prysznica takimi samymi kaflami, jak resztę podłogi… ale wcale nie musisz. Możesz popuścić wodze fantazji i wykonać wykończenie w zupełnie innym deseniu.

Reklamy

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s